Поєднання якості та сервісу як стиль життя

Микола Опалюк, директор «Гарант-Інвест-Агро» стверджує, що фермерські господарства зазвичай шукають якісну техніку і своєчасний сервіс поблизу. Посилаючись на власний досвід, він поділився основними перевагами агрегатів KUHN.

Кілька років тому ми придбали вживану сівалку PLANTER3. Консультувалися з дилерами в нашому регіоні, до них же зверталися за запасними частинами. Паралельно відвідували найбільші аграрні виставки, де намагалися бути присутнім на презентаціях . Пі

зніше представники компанії нам докладно розповіли про свою техніку.
Все разом забезпечило результат: зваживши всі фактори, вирішили поповнювати технічний парк технікою саме марки KUHN. На початку минулого року придбали посівний комплекс ESPRO 6000 R і плуг MULTI-LEADER, трохи пізніше – розкидач мінеральних добрив.
– Оцініть якість роботи техніки.
– За цей рік встигли випробувати всі одиниці. Зауважень до роботи техніки немає. MULTI-LEADER показує хороший результат, легко регулюється. Посівний комплекс ESPRO 6000 R, який придбали після презентації на виставці, також не розчарував. Використовуємо для суцільного посіву зернових і ріпаку. Показує високу продуктивність, технічні рішення дозволяють використовувати не надто потужну тяглову техніку. Розкидувач мінеральних добрив випробували вже цієї осені. Виправдав наші очікування.
Поки вітчизняна техніка не відповідає вимогам, вважаємо за краще використовувати зарубіжні аналоги.
– Послугами якого дилера скористалися при покупці?
– Всю техніку купували через «Мінетех» – офіційний дилер у Вінницькій області. Дуже задоволені роботою. Коли у нас виникають технічно-агрономічні питання, представники дилера миттєво реагують – консультують і допомагають в регулюванні. Якщо порівнювати роботу дилерів інших брендів, «Мінетех» працює вдвічі швидше і якісніше. Ми намагаємося купувати не тільки якісну техніку, але і комфортний сервіс на місцях. Купити одна справа, а от отримати своєчасну допомогу в гарячу пору – зовсім інше. У нашій справі навіть 1 день простою грає велику роль. В даний момент в процесі покупки сівалки PLANTER 3. Посівний комплекс, який купили раніше, використовуємо для суцільного посіву, а PLANTER 3 купуємо для широкорядного (буряків, соняшнику, кукурудзи)

Залишити свій голос

0 балів
За Проти

Всього голосів: 0

За: 0

За у відсотках: 0.000000%

Проти: 0

Проти у відсотках: 0.000000%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *